سالگرد ازدواج

               ZWANI.com - The place for myspace comments, glitters, graphics, backgrounds and codes

                             n003.gif 

امروز سالگرد ازدواج ماست ۴ سال گذشت مثل برق میگزره انگار همین دیروز بود که ما دست توی دست هم گذاشتیم اقا خطبه عربی رو قرائت میکرد و از ما هم در خواست کرد که پشت سرش تکرار کنیم love_252.gifنوبت من تمام شد و نوبت کاوه رسید love_309.gifکه هر چی که اقا میگه رو تکرار کنه اونم با قرائت عربی شروع به تکرار کردش که اخونده یک نگاهی به اون انداخت منم که حسابی از شیطنتش خندم گرفته بودش006.gif اخه چون با هویت امریکائیش منوZWANI.com - The place for myspace comments, glitters, graphics, backgrounds and codes  به عقدش  در میاورد  عربی قرائت کردنش عجیب بود خلاصه اینم شد برای من خاطره که هر سال وقتی به یادش می افتیم کلی می خندیم.

/ 17 نظر / 18 بازدید
نمایش نظرات قبلی
آرزو مامان آرش

سالگرد ازدواجتون مبارك انشاءالله كه ساليان سال در كنار هم شاد و سلامت و خوشبخت باشين . راستي سايت جديد كتابهاي منو ديدي؟ http://bookcrossing.blogsky.com

يه دل خاکی با کلی پاکی

سلام عزيزم... مرسي كه پيشم اومدي گلم...وبت خيلي باحاله...بازم پيشم بيا... سالگرد ازدواجتونم تبريك ميگم...ايشا...به خوشي و سلامتي كنار هم باشيد و از زندگيتون لذت ببريد... تابعدياعلي

آذين

سلام سالگرد ازدواجتون مبرک ...

گارد جاويدان

سلام بادا بادا مبارک بادا ايشالا (انشاء الله) مبارک بادا

مريم مامان فاطمه

سلام. تبريک ميگم. اميدوارم سالهای سال در کنار هم و با حضور کيا جون و کوچولوی ديگری که تنشاالله در آينده مياد خوشبخت بشيد. از دور می بوسمت.

سارا

مامانی ما آپ کرديما

May

اول سالگرد عروسيتون مبارک ايشالا ساليان سال در کنار هم باشين . بعد هم اينکه برای هالويين من يه جورايی خودم رو شبيه بورات کردم ( کلاه گيس مو فرفری با سبيل ) هرکی ديد مرد از خنده . شوشو هم يه ريشو سبيل بلند گذاشته بود با موهای بلند شده بود شبيه اين هیپي ها . بدک نبود جای شما خالی . عکسهای امسال اين کيای بامزه خوردنی رو حتما بذار .

سپيده

اول سالگرد عروسيتون مبارک ايشالا ساليان سال در کنار هم باشين كياي عزيز رو ببوسيد