قاقا ليلی

1606.gifملوان کوچولوی ما در شب Holloween به اطفاق مامانش و بقیه نینی ها این جشنو برگزار کردش فقط نگذاشت مامانش ازش عکس بگیره .بابا جونش هم به طرفداری از ملوان ما گفتش که جشن مال این بچه هست و قراره که به اون خوش بگذره 1607.gifراحتش بگذار.خلاصه با نظارت جناب پدر و با کمک مامان و به اطفاق نینی های دیگه همشون با هم به قاشق زنی رفتن اولش کیا به بچه های دیگه نگاه میکرد که ببینه اونها چه میکنن؟1604.gifبعد کمکم خوشش اومد چون میدید بچه ها قاقالیلیهای خوشمزه بهش میدن خلاصه اینم پشت سر انها راه افتاد و منم به دنبالشون که مواظب ملوانمون باشم.2096.gifانشب بعضی از پدر و مادرهای بچه ها خوداشون رو به شکلهای مختلف در اورده بودن و به نوعی در کناربچه ها در این جشن شرکت کرده بودن. 2110.gif 2161.gif بعضی از خانه ها برای تزئین خانه هاشون خیلی خرج کرده بودن و مردم از همه جا برای تماشا می امدن . کیا به در خانه ها که میرسید میدید که بچه های بزرگتر از خودش میگن 3211.gifTrick or Treat اما چون هنوز  بلد نبود میگفت { Hi بهبه به به } بعد مردم هم هر کس بهش قاقالیلی میداد اینم خوشحال مثل نینیهای دیگه میاورد می انداخت داخل کیسه اش که دست مامانش بود . بعدش هم باز جای دیگه( Hi Hi و به به  به به) خلاصه ۲ کیسه و نصفی برای خودش به به ؛به زبان خودش جم کردش و بدو بدو خندان به دنبال بچه ها2086.gif 2073.gifحسابی بهش خوش گذشت و تا دلش می خواست شیطنت کرد.

شب که به خانه برگشتیم  تا من داشتم لباسهای پسرکمون رو عوض میکردم جناب پدربه سر کیسه های کیا رفت و به بهانه اینکه ببینه چی هستو نیست؟ 2087.gif نصف بیشتر قاقالیلهای یک کیسه  رو نوش جان کردو بخشیش رو هم به کیا دادش.2072.gif

/ 51 نظر / 21 بازدید
نمایش نظرات قبلی
parastoo

kojaee doste golam? chera nemiyay az pesaremoon benevisi?

سارا

سلام خانومی کم پيدايی اینا هم برای کیا

طیبا

واایییییییییییییییی قالب نو مبارک راستی مامانی تنبل کجایی؟؟ راستی مامان خانم آدرس وبلاگم عوض شده آدرس جديد وبلاگم هست: http://www.taksetarehman.persianblog.ir

مامان هانا

سلام خاله پرسا. تا باشه هميشه خوش باشين. حال ملوان زبل چطوره؟ هنوز هم قاقالی داره يا بابايی زحمت همه رو کشيدن؟ اين بحث قاقالی لی و هديه جمع کردن هم در طرف های ما مرسومه البته در شب يلدا! شاد باشی گلم.

PARASTOO

kojaee azizam halloween tamoom shod vali in post to hanooz inja jasho be poste jadid nadade ke

قسم

مطالب بسيار جالبی در يادداشت قبلی نوشتی

آزاده حقيقت پناه خاله آرش وروجک

سلام.اميدوارم هرکجاهستين درکنار خانواده ونورچشمی عزيزتون خوب و خوش وسلامت باشين.وبلاگتون خيلی زيبا بود.هم عکسها خيلی قشنگ بود و هم مطالب ظريفی که نوشته بودين دلنشين و تاثير گذار بود.موفق باشين.